Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Galeria Sztuki Po Prawej Stronie Wisły

+ Google Map
Konopacka 15, lok. 1A
Warszawa, 03-428 Polska
+48 604 267 955 http://poprawejstroniewisly.pl

Galeria Sztuki Po Prawej Stronie Wisły Agnieszki Niedźwieckiej, to mała, postępowa galeria na warszawskiej Pradze, skupiająca środowisko ciekawych artystów z dobrym warsztatem twórczym oraz określoną wizją sztuki. Galeria Sztuki działa od 2010 r.

Od początku swojego powstania, koncentruje się na sztuce współczesnej: malarstwie figuratywnym i abstrakcyjnym, grafice, fotografii i rzeźbie. Wystawia i promuje artystów mniej znanych, młodych dla których wystawa w naszej galerii jest często pierwszą wystawą, dającą impuls do dalszej eksploracji rynku sztuki. Nietypowe, kameralne wnętrze galerii sprzyja kontemplacji i zainteresowaniu sztuką. Uzupełnieniem prezentowanej kolekcji sztuki są prace artystyczne z zakresu rękodzieła.

Galeria Sztuki Po Prawej Stronie Wisły organizuje wystawy, targowiska sztuki, spotkania z artystami. Jest otwarta na nowatorskie pomysły wystawiennicze artystów, którzy wykorzystują także przestrzeń ulicy przylegającą do galerii, tym samym wchodząc w bezpośrednią interakcję z odbiorcami sztuki.

Godziny otwarcia:
wtorek – czwartek 14.00 -17.00
piątek 14.00 -18.00
sobota 11.00-15.00
lub po umówieniu się telefonicznym.

facebook

  • Nie znaleziono żadnych wyników.
NIEZŁA SZTUKA © 2024. ALL RIGHTS RESERVED.