Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Krakowski Dom Aukcyjny

+ Google Map
ul. Starowiślna 14
Kraków, 31-032 Polska
12 421 81 90 krakowskidomaukcyjny.pl

Krakowski Dom Aukcyjny to miejsce w centrum Krakowa, w którym organizowane są aukcje dzieł sztuki oraz wystawy malarstwa i rzeźby. Na licytacjach w Krakowskim Domu Aukcyjnym pojawiają się obrazy najwybitniejszych artystów z historii polskiej sztuki dawnej i współczesnej, m.in. Henryka Siemiradzkiego, Jana Matejki, Jacka Malczewskiego, Leona Wyczółkowskiego, Juliusza i Jerzego Kossaków, Edwarda Dwurnika, Franciszka Starowieyskiego, Leona Tarasewicza czy Rafała Olbińskiego.

krakowski-dom-logoKrakowski Dom Aukcyjny to jeden z największych domów aukcyjnych w Polsce mających główną siedzibę w Krakowie. Jest liderem na rynku sztuki, jeśli chodzi o ilość obrazów Wlastimila Hofmana wystawianych na aukcjach w 2021 roku. Krakowski Dom Aukcyjny może pochwalić się także kilkoma rekordami cenowymi na polskim rynku aukcyjnym, m.in. obrazów Mieczysława Krzyżaka, Romana Zakrzewskiego czy Eweliny Pęksowej.

W Krakowskim Domu Aukcyjnym można sprzedać obrazy, rysunki, grafiki i rzeźby. Historycy sztuki, rzeczoznawcy i eksperci domu aukcyjnego oferują pomoc w sprzedaży dzieł sztuki oraz profesjonalną wycenę uwzględniającą najnowsze notowania na rynku sztuki. Licytacje oraz aukcje dzieł sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego odbywają się regularnie, oferowane obiekty zainteresowani kolekcjonerzy mogą przeglądać w katalogach aukcyjnych, stanowiących rodzaj internetowej galerii obrazów.

Warto odwiedzić Krakowski Dom Aukcyjny podczas wycieczki do Krakowa lub spaceru w okolicach krakowskiego Starego Miasta. W galerii znajdującej się blisko Poczty Głównej bezpłatnie można oglądać dzieła sztuki z obecnej oferty domu aukcyjnego.

  • Nie znaleziono żadnych wyników.
NIEZŁA SZTUKA © 2024. ALL RIGHTS RESERVED.