Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Molski Gallery & Collection

Molski Gallery & Collection
+ Google Map
ALEJA WIELKOPOLSKA 65A
Poznań, 60-603 Polska
730 056 730 https://molskigallery.pl/

Molski gallery&collection powstało z pasji do kolekcjonowania sztuki. Kolekcje budują dzieła artystów tworzących w nurcie abstrakcji geometrycznej, ale można również znaleźć w niej prace wybitnych artystów działających w innych obszarach.

Dla nas sztuka jest przestrzenią dopowiadającą temu czego nie można opisać słowami. Stanowi klucz do świata zmysłów i absorbcji przez bodźce pochodzące z otaczających nas niepoznanych rzeczywistości równoległych.

Autorski program jaki oferuje MOLSKI gallery&collection koncentruje się na tworzeniu międzypokoleniowego dialogu.

marzec 2023

Jan Tarasin. Ciągi znaczeń

24 marca 202330 kwietnia 2023
Molski Gallery & Collection, ALEJA WIELKOPOLSKA 65A
Poznań, 60-603 Polska
+ Google Map
Jan Tarasin. Ciągi znaczeń, wystawa, grafika, sztuka polska, niezła sztuka

Wystawa Jan Tarasin. Ciągi znaczeń Jak skategoryzować sztukę balansującą pomiędzy dwoma pozornie sprzecznymi formami artystycznej ekspresji? Sztukę oscylującą między obiektywną egzystencją przedmiotu a jego niefiguratywnością? Jak dopasować sztukę do znanego schematu w momencie, w którym jest tym, od czego ucieka najbardziej? Te problemy zdają się charakteryzować wyłamującą się z jakichkolwiek ram pojęciowych twórczość Jana Tarasina. Trwająca ponad pół wieku aktywność artystyczna Tarasina miała charakter sinusoidalny, który został zdominowany przez tendencję do przedstawienia rzeczy oraz do jej uabstrakcyjnienia i odprzedmiotowienia, będącego…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia
NIEZŁA SZTUKA © 2023. ALL RIGHTS RESERVED.