Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Sztuka na Miejscu

Sztuka na Miejscu, Wrocław, galeria, kawiarnia, niezła sztuka
+ Google Map
ul. Łaciarska 4
Wrocław, 50-104 Polska
+48 696 991 780 www.sztukanamiejscu.art/

Sztuka na Miejscu to przestrzeń, w której sztuka jest na wyciągnięcie ręki – jej nienachalna obecność pozwala na oswojenie się ze światem artystycznym w nieformalnym otoczeniu. To miejsce zachęca do pozostania na dłużej, rozgoszczenia się wygodnie na kanapie, napicia kawy lub wina, a wszystko to w inspirującym otoczeniu Sztuki.

Sztuka na Miejscu, Wrocław, galeria, kawiarnia, niezła sztuka
Sztuka na Miejscu

Sztuka na Miejscu to otwarta w lutym 2021 roku przestrzeń, współtworzona przy wsparciu Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, Vertigo Jazz Club & Restaurant oraz Save The World Real Estates. Sztuka na miejscu zaprasza wszystkie osoby, dla których kontakt ze sztuką jest ważnym elementem życia, jak również wszystkich chcących w swobodnej atmosferze obcować ze Sztuką.

W przestrzeni została zlokalizowana kawiarnia i cocktailbar. Opiekę artystyczną nad wystawami w Sztuce na Miejscu objął Rektor ASP we Wrocławiu prof. Wojciech Pukocz. Wspólnie stworzyliśmy nietuzinkowe miejsce w samym sercu miasta. Miejsce surowe i zimne, do chwili aż na ścianach zaczynają pojawiać się realizacje wybitnych Artystów.

Sztuka na Miejscu, Wrocław, galeria, kawiarnia, niezła sztuka
Sztuka na Miejscu

W Sztuce Na Miejscu – paradoksalnie – technicznie idąc do przodu, staramy się zatrzymać czas. A to poprzez nieustające prace nad systemem VR. Dzięki technologii, udało nam się zatrzymać czas i wchodząc do wirtualnego świata naszej galerii, możecie Państwo cofnąć się do lutego 2021 i zobaczyć pierwszą wystawę Profesora Wiesława Nitki, jak i każdą kolejną.

  • Nie znaleziono żadnych wyników.
NIEZŁA SZTUKA © 2024. ALL RIGHTS RESERVED.