Geniusz baroku. Szymon Czechowicz (1689–1775)

Artystka. Anna Bilińska-Bohdanowicz

Najeźdźcy wyobraźni. Wystawa prac Andrzeja Dudzińskiego

Na tropie tajemnicy – ożywianie archiwalnych pocztówek

Paweł Orłowski. Linia i płaszczyzna

Witkacy wystawa, Zakopane

Tropikalne Uroki. Witkacy i Zakopane

Kolory przemian. Malarstwo polskie z kolekcji Krzysztofa Musiała

Metamorfozy Owidiusza – Mity greckie w rycinach według Hendrika Goltziusa

Wyspiański. Przestrzeń studyjna

96 x Giewont

Ładowanie Wydarzenia

← Wróć do Wydarzeń

Galeria Sztuki Współczesnej Dagma Art


dagmaarrt


Dagma Art to nowy projekt firmy Dagma, która od 25 lat działa na polskim rynku. Już od ponad dwóch dekad jesteśmy odpowiedzialni za luksusowe wykończenie wnętrz polskich domów. Teraz pragniemy przybliżyć Państwu świat sztuki współczesnej.

Naszą misją jest przybliżanie naszym Klientom doświadczeń dotychczas zarezerwowanych dla niewielu. Chcemy, aby świat sztuki przestał być niedostępny, a radość z otaczania się pięknem stała się udziałem jak największego grona ludzi.

Codziennie dążymy, aby dostarczyć Państwu dzieła najlepszych polskich twórców współczesnych, w przekroju stylistycznym, tematycznym oraz cenowym odpowiadającym nawet najbardziej wymagającym upodobaniom. Reprezentujemy szerokie grono artystów dbając o oferowanie zarówno uznanych nazwisk w świecie sztuki, jak i wspierając młodych artystów. Liczymy, że w naszej galerii znajdą Państwo dzieła, które, ozdabiając wnętrza Państwa domów, staną się nie tylko cennymi ozdobami i inwestycjami, ale i towarzyszami przeżyć każdego dnia.

Naszą pierwszą stacjonarną galerię sztuki współczesnej mogą Państwo odwiedzić w Katowicach, na ulicy Puchały 4. W miejscu można podziwiać giclée oraz oryginalne dzieła sztuki na żywo, a także dokonywać zakupu. Warto również zasubskrybować nasz newsletter aby nie przegapić żadnej z wystaw kuratorskich organizowanych w DagmaArt.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.