Anna Bilińska-Bohdanowiczowa wystawa

Artystka. Anna Bilińska-Bohdanowicz

Muzeum Pana Tadeusza, Maria Hlavajova, Post Brothers, Niezła sztuka

Rozmowa #4: Maria Hlavajova & Post Brothers

Marian Eile. Artysta i redaktor

Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969

Teodor Durski

Teodor Durski. Coraz bliżej do kosmosu

Wirtualna wystawa Polish Modern Glass Art

17. Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki Polska w Łodzi

ziemia poddana wystawa centralne muzeum włókiennictwa

Ziemia (P)oddana – czyli o ważnych sprawach oczami dzieci

Mistrzowie reliefu. Najcenniejsze plakiety XV-XVIII w. z dawnej kolekcji Andrzeja Ciechanowieckiego

Paweł Orłowski. Linia i płaszczyzna

Ładowanie Wydarzenia

← Wróć do Wydarzeń

Galeria Sztuki Współczesnej Dagma Art


dagmaarrt


Dagma Art to nowy projekt firmy Dagma, która od 25 lat działa na polskim rynku. Już od ponad dwóch dekad jesteśmy odpowiedzialni za luksusowe wykończenie wnętrz polskich domów. Teraz pragniemy przybliżyć Państwu świat sztuki współczesnej.

Naszą misją jest przybliżanie naszym Klientom doświadczeń dotychczas zarezerwowanych dla niewielu. Chcemy, aby świat sztuki przestał być niedostępny, a radość z otaczania się pięknem stała się udziałem jak największego grona ludzi.

Codziennie dążymy, aby dostarczyć Państwu dzieła najlepszych polskich twórców współczesnych, w przekroju stylistycznym, tematycznym oraz cenowym odpowiadającym nawet najbardziej wymagającym upodobaniom. Reprezentujemy szerokie grono artystów dbając o oferowanie zarówno uznanych nazwisk w świecie sztuki, jak i wspierając młodych artystów. Liczymy, że w naszej galerii znajdą Państwo dzieła, które, ozdabiając wnętrza Państwa domów, staną się nie tylko cennymi ozdobami i inwestycjami, ale i towarzyszami przeżyć każdego dnia.

Naszą pierwszą stacjonarną galerię sztuki współczesnej mogą Państwo odwiedzić w Katowicach, na ulicy Puchały 4. W miejscu można podziwiać giclée oraz oryginalne dzieła sztuki na żywo, a także dokonywać zakupu. Warto również zasubskrybować nasz newsletter aby nie przegapić żadnej z wystaw kuratorskich organizowanych w DagmaArt.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.