Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Antykwariat Antiquo Modo

+48 503 447 570||https://antiquomodo.pl

Antykwariat Antiquo Modo
Bartłomiej Bujas
ul. Kielecka 7/2B (biuro)
31-526 Kraków


Antykwariat Antiquo Modo rozpoczął działalność 3 grudnia 2012 roku. Początkowo główną domeną działalności był handel dawną książką. W kolejnych latach, wraz z rozwojem firmy, spektrum sprzedawanych obiektów poszerzyło się o dzieła z zakresu malarstwa, grafiki, tkaniny artystycznej okresu międzywojennego oraz przedwojenne plakaty.

Współpracujemy z galeriami i marszandami w Polsce i na świecie, a także z dekoratorami wnętrz i osobami odpowiedzialnymi za nowoczesne aranżacje na poziomie biznesowym. W swojej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom jakie stawiają nam pasje i marzenia naszych klientów, jak i wyzwania współczesnego rynku sztuki.

Budowaliśmy i budujemy kolekcje dla m.in.: Solomon Guggenheim Museum w Nowym Jorku, Biblioteki Narodowej, Zakładu Narodowego im. Ossolińskich, Muzeum Mazowieckiego w Płocku, Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Lubelskiego oraz wielu instytucji i kolekcjonerów w kraju i za granicą.

Jesteśmy otwarci na współpracę na różnych płaszczyznach, nie tylko handlowych. Chętnie doradzimy lub pomożemy w tworzeniu Państwa zbiorów.

  • Nie znaleziono żadnych wyników.
NIEZŁA SZTUKA © 2024. ALL RIGHTS RESERVED.