Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Goldenmark

https://goldenmark.com/pl

Grupa Kapitałowa Goldenmark z pasją i zaangażowaniem pomaga budować wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń, oparte na nieprzemijających wartościach.

Goldenmark jest liderem dystrybucji złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Od 2010 roku firma z dumą nawiązuje do tradycji menniczej Wrocławia, z którego się wywodzi. Dziś trzy filary oferty Goldenmark to złoto (i inne metale szlachetne), diamenty i kolekcje.

Jednym z bardzo ważnych obszarów działalności marki Goldenmark są unikatowe produkty kolekcjonerskie, takie jak luksusowe wydawnictwa artystyczne i wyjątkowa sztuka w postaci obrazów giclée oraz fotografii artystycznej.

Marka współpracuje z uznanymi artystami z Polski i Europy. Goldenmark to również sieć stacjonarnych salonów sprzedaży w 16 największych miastach Polski.

wrzesień 2022

Tomasz Zawadzki. Pomiary Bezpośrednie

29 września 202226 października 2022
Tomasz Zawadzki malarstwo, niezła sztuka

Wystawa Tomasz Zawadzki. Pomiary Bezpośrednie W piątek 30 września o godzinie 19 w warszawskim salonie Goldenmark rozpocznie się wernisaż wystawy Tomasza Zawadzkiego „Pomiary Bezpośrednie”. W ramach ekspozycji, obejmującej prace z 5 cykli, zaprezentowanych zostanie blisko 30 obrazów zrealizowanych w technice akrylowej. Tomasz Zawadzki, urodzony w 1956 roku, to profesor, kierownik Katedry Malarstwa i Rysunku na Wydziale Artystycznym UMCS. Od blisko czterdziestu lat związany jest z Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Artysta wizualny, kurator wystaw. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia
NIEZŁA SZTUKA © 2022. ALL RIGHTS RESERVED.