Zapromuj  swoje wydarzenie na mapie sztuki

Mapa sztuki to nowa platforma służąca promocji obiektów i wydarzeń kulturalnych. Zawiera ona wyselekcjonowane wydarzenia z całej Polski. Wyszukiwanie ułatwia intuicyjny podział na kategorie. Po wybraniu interesującego nas punktu na mapie można przejść do pełnej informacji o danym obiekcie i związanych z nim wydarzeń. Dzięki mapie informacja o wydarzeniu kulturalnym trafia właśnie do tych osób, które są nim zainteresowane.

mapa.niezlasztuka.net


mapa-sztuki2


Dlaczego warto?

Sprofilowana publiczność: czytelnicy portalu niezlasztuka.net reprezentują różne grupy społeczne i zawodowe, wszystkich jednak łączy zainteresowanie i miłość do sztuki.

Duży zasięg: 1 500 000 odsłon na portalu w okresie ostatniego roku (X.2016-X.2017);  ponad 90 tys. unikalnych odwiedzin  miesięcznie (15.IX-15.X.2017)


Promocja wydarzenia w cenie książki:

Pobierane przez nas niewielkie opłaty pokrywają koszty obsługi teleinformatycznej oraz czasu osoby, oddelegowanej do obsługi modułu wydarzeń. Jeśli uważasz, że Twoje wydarzenie powinno zostać zwolnione z opłat, napisz do nas – rozważymy Twoją prośbę.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci więcej informacji na temat możliwości promocji Twojego wydarzenia.

wspolpraca[a]niezlasztuka.net


Co jeszcze robimy?

Wszystkie pozyskane środki pomagają nam realizować projekty zgodne z naszą misją. Tworzymy modę na polską sztukę, wydobywamy z zapomnienia wspaniałych artystów, promujemy polskie muzea, które są skarbnicą tego, co jest najlepsze w polskim dziedzictwie, publikujemy portfolio młodych artystów. To wszystko pozwala naszym odbiorcom inspirować się przez sztukę.
Zobacz co jeszcze robimy »