Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bal-Kan. Na ziemi książąt i tropem Aleksandra Wielkiego

9 czerwca 2022 • 17:3019:30 CEST

Bal-Kan. Na ziemi książąt i tropem Aleksandra Wielkiego
Fotograficzna prezentacja turystyczno-kulturowa Marka Czekajskiego
o Macedonii Północnej oraz Bośni i Hercegowinie
9.06.2022, godz. 17.30
Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia, Czeladź


bal-kan-elektrownia-czeladzDruga część – zainaugurowanego w kwietniu br. cyklu autorskich spotkań podróżniczych o Bałkanach – zatytułowana „W krainie książąt i tropem Aleksandra Wielkiego” to kolejna odsłona fotorelacji z Bałkanów. Tym razem Marek Czekajski zabierze nas do Macedonii Północnej oraz Bośni i Hercegowiny. Niesamowite dziedzictwo kulturowe, piękno architektury, ciekawostki turystyczno-krajoznawcze czy też uchwycone aparatem codzienne życie mieszkańców tych krajów to nie tylko niektóre z tematów, z jakimi będzie można zapoznać się podczas kolejnej prelekcji fotograficznej.

Prelegent jest pracownikiem Galerii Sztuki Współczesnej Elektrownia w Czeladzi na stanowisku Animatora kultury oraz Koordynatora Szlaku Zabytków Techniki. Z kolei jego zainteresowania pozazawodowe skupiają się na sprawach nauki (doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach) oraz działalności w środowisku uczelnianym (Przewodniczący Koła Naukowego Marketingu „Meritum”).

Życie zawodowe i naukowe mocno oddziaływują na jego zainteresowania takie jak: podróże turystyczno-kulturowe, sztuka, historia, fotografia, marketing kultury, nowoczesne technologie informatyczne. Lubi także wszelką aktywność ruchową, a w szczególności: turystykę pieszą, trekking, pływanie czy jazdę rowerem…

Szczegóły

Data:
9 czerwca 2022
Godzina:
17:30 – 19:30 CEST
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia w Czeladzi
ul. Dehnelów 45
Czeladź, 41-250 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 263 00 88
Witryna internetowa:
http://galeria-elektrownia.czeladz.pl/
NIEZŁA SZTUKA © 2024. ALL RIGHTS RESERVED.