Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Bator Art Gallery

Galeria sztuki, Bator art gallery, szczyrk, niezła sztuka
+ Google Map
ul. Myśliwska 60
Szczyrk, 43-370 Polska
729 830 858 www.galeriabator.com

Założona w 1995 r. przez Barbarę i Mirosława Bator. Galeria prezentuje sztukę współczesną, czołowych polskich i zagranicznych artystów, przede wszystkim w zakresie malarstwa, ceramiki, grafiki, rzeźby i szkła artystycznego oraz wszelkich form twórczości sztuk pięknych, które takimi są w rzeczywistości.

Galeria organizuje wystawy, plenery, warsztaty artystyczne, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i sztuki, wieczory autorskie i wiele innych działań o charakterze kulturalnym.

Od 2011 r. Galeria, co dwa lata, organizuje największą w Polsce wystawę magicznego realizmu, czyli MAGICAL DREAMS. Wystawa przyciąga zainteresowanie artystów polskich i zagranicznych, a do udziału w niej zgłaszają się twórcy z Polski, Unii Europejskiej, Rosji i obu Ameryk. Co dwa lata Szczyrk staje się centrum sztuk magicznych, fantastycznych i nadrealistycznych. Dzięki współpracy z innymi miastami oraz galeriami, możemy MAGICAL DREAMS prezentować w wielu miejscach Polski i zagranicą.

wrzesień 2021

Magical Dreams VI – wystawa magicznego realizmu w Szczyrku

12 września 202130 października 2021
Bator Art Gallery, ul. Myśliwska 60
Szczyrk, 43-370 Polska
+ Google Map
Tomasz Alen Kopera, niezła sztuka

Wystawa magicznego realizmu Magical Dreams VI 12 września - 30 października 2021 r. Bator Art Gallery w Szczyrku Więcej informacji » Tomasz Alen Kopera, Be tytułu, fot. materiały organizatora Pierwsza edycja wystawy MAGICAL DREAMS miała miejsce w 2011 r. Nikt nie przypuszczał, że zamieni się w jedną z największych wystaw magicznego realizmu i surrealizmu w Polsce, a także liczącą się wystawę europejską. Pewnie jest to również magia świetnych nazwisk, liczącej się czołówki artystów malarzy, reprezentujących ten trudny i bardzo wymagający kierunek…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia
NIEZŁA SZTUKA © 2023. ALL RIGHTS RESERVED.