Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

← Back to Wydarzenia

Galeria SZOKART

Galeria sztuki Szokart, Poznań, niezła sztuka
+ Google Map
Plac Cyryla Ratajskiego 1
Poznań, 61-726 Polska
+48 518 962 332 https://szokart.com

Główną ideą Galerii Sztuki SZOKART jest promowanie współczesnych artystów – malarzy, rzeźbiarzy i fotografów. Są wśród nich wybitne nazwiska, znane i rozpoznawalne w Polsce i na świecie, oraz twórcy, którzy stoją na początku swojej drogi artystycznej.

Chcemy być miejscem, w którym spotkanie ze sztuką jest dostępne dla każdego. Zachęcamy do współpracy kolekcjonerów, inwestorów, ale także osoby, które pragną rozpocząć swoją przygodę i chcą skorzystać z naszej pomocy w odkrywaniu prawdziwej wartości artystycznej.

Rynek sztuki pozwala na połączenie wymiaru estetycznego z inwestowaniem majątku w dynamicznie rozwijającą się dziedzinę. Dzieła sztuki są obecnie uznawane za jedno z najpewniejszych źródeł lokaty kapitału.

Pragniemy zachęcać coraz szersze grono osób do odważnego otwierania drzwi do świata sztuki.
Zapraszamy!

styczeń 2023

Jarosław Modzelewski. Teraz i zawsze

20 stycznia 202310 marca 2023
Galeria SZOKART, Plac Cyryla Ratajskiego 1
Poznań, 61-726 Polska
+ Google Map
Jarosław Modzelewski, malarstwo, wystawa, niezła sztuka

Jarosław Modzelewski. Teraz i zawsze 20 stycznia 2023 roku w Galerii SZOKART w Poznaniu będzie miało miejsce otwarcie indywidualnej wystawy Jarosława Modzelewskiego pod tytułem „Teraz i zawsze”. Wernisaż z udziałem Artysty odbędzie się 20.01.2023 o godzinie 18.00 w galerii. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowane 21 nowych obrazów Artysty, które są kontynuacją wcześniejszych cykli. Jarosław Modzelewski tak przedstawił prace, które będzie można obejrzeć w galerii: „Kilkanaście obrazów pokazywanych na wystawie łączy właściwie tylko jedno – decyzja, żeby akurat to spojrzenie lub wspomnienie…

Dowiedz się więcej »

kwiecień 2023

Formy energii. Ziemski – Sosnowski – Nowacki

29 kwietnia 2023
Galeria SZOKART, Plac Cyryla Ratajskiego 1
Poznań, 61-726 Polska
+ Google Map
Formy energii. Ziemski – Sosnowski – Nowacki, malarstwo, sztuka polska, sztuka współczesna, niezła sztuka

Wystawa Formy energii. Ziemski – Sosnowski – Nowacki Praca twórcza Jana Ziemskiego i Kajetana Sosnowskiego sytuuje się o kilka dekad wcześniej od działalności artystycznej Andrzeja Nowackiego – obaj urodzeni przed wojną twórcy wkroczyli na scenę sztuki jeszcze w latach 40. XX w. Ich drogi artystyczne spotkały się w okresie dla obu wyjściowym, a pierwsze kontakty zaowocowały długotrwałą wymianą myśli, bliską przyjaźnią i współpracą. Poznali się zapewne w roku 1956 podczas otwarcia w Lublinie wystawy warszawskiej Grupy 55, założonej przez Sosnowskiego,…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia
NIEZŁA SZTUKA © 2024. ALL RIGHTS RESERVED.